Igal pool, kus iganes Sa ei viibiks!
Twitter | Github | phpBB.com - Eesti | phpBBeesti.eu Foorum | Facebook | DISCORD Chat

demo32 (3.2 on arenduses) - demo31 (3.1 on praegune live versioon)

phpBB - 1 tarkvara - üle 100 laienduse - eesti keeles - t a s u t a
phpBB - lokaliseeritud aastast 2008*!
*Erinevate haldajate käe all. Vaata lehekülge meist.


Head kasutajad! phpBB 3.2 ajutise tõlke leiate siit.

Welcome to phpBB Estonian Translation Team

Are you a fan of phpBB? Do you have enthusiasm for translation work? If you do, we would love to invite you to help us with phpBB volunteer translation. If you want to join our volunteer translation team, please contact us by FB/TW DM or at et.translations@phpbbeesti.net

[Juhend] Kategooria "Foorumid"

Abi phpBB 3.1 installeerimisel ja kasutamisel.

Moderaator: Tugi

Kasutaja avatar
Mikk
Postitusi: 168
Liitunud: 22 Aug 2015, 18:02
Sugu: Määratlemata
Kontakt:

[Juhend] Kategooria "Foorumid"

PostitusPostitas Mikk » 14 Aug 2016, 11:47

Foorumi sektsioon pakub sulle võimalusi haldamaks oma foorumeid. Olgu siis selleks, kas uue foorumi lisamine, uue kategooria lisamine, foorumi kirjelduse muutmine, ümber järjestamine või foorumi nime muutmine - see on koht, kus saad seda kõike teha.

Erinevate foorumi tüüpide seletus

phpBB 3.1's on kolm foorumite tüüpi. Saab olla tavaline foorum kus inimesed postitavad, saab olla kategooria - mis sisaldab foorumeid, ning saab olla ka tavaline URL link.

Foorum

Ehk siis see on koht, kus inimesed postitavad uusi teemasi.

Link

Foorumite nimekirjas kuvatakse linki kui tavalist foorumit. Kuid selle asemel, et linkida foorumile saad suunata vabalt valitud URL'ile (veebilehele). Võimalik on ka seadistada klikide arv, näitamaks kui palju kordi on klikitud.

Kategooria

Kui soovid ühendada mitmed foorumid või lingid ühtseks teemaks, siis saad panna need kategooriasse. Foorumid kuvatakse kohe pärast kategooria pealkirja all, selgesti eraldatud teistest kategooriatest. Kasutajatel ei ole võimalik postitada kategooriatesse, kui selle sees olevatesse foorumitesse saavad, kui omistatud õigused.

Alafoorumid

phpBB 3.1 üheks funktsiooniks on ka alafoorumid. Saad panna nii palju foorumeid, linke või kategooriaid nagu sa ise soovid teise foorumi sisse.

Oletame, et sul on foorum nimega "Loomad", siis on sul võimalik teha veel sinna sisse omakorda alafoorumid nagu näiteks: kassid, koerad, kalad jne, ilma et peaksid tegema veel omakorda peamist "Loomade" kategooriat. Selles näites, siis kuvatakse ainult "Loomad" esilehel ja kõik ülejäänud juba väiksena alafoorumitena "Loomad" foorumi kirjelduses linkidena. Samuti seadetes on võimalik antud valik keelata, siis ei näidata linkidena.

Teoreetiliselt süsteem lubab piiramatu arv alafoorumeid. Võid panna ükskõik palju alafoorumeid foorumite sisse nagu sa ise soovid. KUID, PALUN ära küllusta oma foorumit üle selle funktsiooniga. Foorumid viie kuni kümne foorumiga või vähemaga ei ole hea mõtte kasutada alafoorumeid.

PEA MEELES! Mida vähem foorumeid, seda aktiivsem näeb Sinu foorum välja. Sul alati võimalus lisada rohkem foorumeid tulevikus.
Twitter @phpBBEesti | Tõlkefailide päringud ja kontakt et.translations<at>phpbbeesti.net | Lokaliseerimine @Github

Mine “3.1.x Tugifoorum”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

phpBB Eesti : Lahtiütlus