1. leht 1-st

Teade foorumi kasutaja e-mailile

Postitatud: 03 Mär 2017, 10:45
Postitas testkasutaja
Palun infot, kas foorumit on võimalik nii seadistada, et postituse sisestamisel foorumi tuleb kõikidele regirtreerunud kasutajatele uue sisestuse kohta e-mailile teade?

Re: Teade foorumi kasutaja e-mailile

Postitatud: 15 Mär 2017, 10:02
Postitas testkasutaja
Paistab, et see on surnud foorumikeskkond, või siiski ....

Re: Teade foorumi kasutaja e-mailile

Postitatud: 20 Mär 2017, 14:13
Postitas Exabot
Võimalik seadistada juhtpaneelist, kui keegi vastab/tsiteerib jne sinu postitust.

Re: Teade foorumi kasutaja e-mailile

Postitatud: 26 Mär 2017, 12:41
Postitas Mikk
@testkasutaja, vastuste andmine võib viibida mõned päevad, samas positiivne on see, et said omale vastuse. Nii just ongi, nagu Exabot kirjutas.

Kui ma ei eksi, siis kunagi oli reeglites ka, et oota vastest või kasuta otsingut. Võimatu on anda koheselt ja minutitega vastest.


Teistele tõlke ootajatele teadmiseks, et aeg läheb kiirelt ja 3.2 tõlkimisega ei ole veel ma isegi jõudnud alustada. Loodetavasti tõlge tuleb, kuid millal, endiselt kuupäeva ei tea, ega tahaks lubadust anda selles osas enam. Samuti ma pole jõudnud enam uuendada demonstratsioon lehte, lihtsalt kannatust ja ühel heal päeval tuleb kõik järjest. Aeg läheb meeletu kiirusega. Tuleb ka tunnistada, et olen vigu teinud nimelt sellega, et suureks puhunud phpbbeesti kommuni, lihtsam oleks olnud tõlkida ja olla phpbb.com alamkategoorias. See on andnud tunda ka kvaliteedis, kõike korraga ei saa ja võimatu hallata kogu struktuuri.


PS: phpBBeesti on ka Twitteris, kasutagem hashtagi #phpbbeesti (ja ka facebookis), kuigi see ei eelda, et tõlge kiiremini kohale jõuaks. Tõlke kallal on vaja tööd teha, et tuleks normaalne ja kasutatav välja.