Igal pool, kus iganes Sa ei viibiks!
Twitter | Github | phpBB.com - Eesti | phpBBeesti.eu Foorum | Facebook | DISCORD Chat

demo32 (3.2 on arenduses) - demo31 (3.1 on praegune live versioon)

phpBB - 1 tarkvara - üle 100 laienduse - eesti keeles - t a s u t a
phpBB - lokaliseeritud aastast 2008*!
*Erinevate haldajate käe all. Vaata lehekülge meist.

Be Here, Be Now, Be INSIDE phpBB!

Welcome to phpBB Estonian Translation Team

Are you a fan of phpBB? Do you have enthusiasm for translation work? If you do, we would love to invite you to help us with phpBB volunteer translation. If you want to join our volunteer translation team, please contact us by FB/TW DM or at et.translations@phpbbeesti.net

Teade foorumi kasutaja e-mailile

Abi phpBB 3.1 installeerimisel ja kasutamisel.

Moderaator: Tugi

testkasutaja
Sugu: Määratlemata

Teade foorumi kasutaja e-mailile

PostitusPostitas testkasutaja » 03 Mär 2017, 10:45

Palun infot, kas foorumit on võimalik nii seadistada, et postituse sisestamisel foorumi tuleb kõikidele regirtreerunud kasutajatele uue sisestuse kohta e-mailile teade?

testkasutaja

Re: Teade foorumi kasutaja e-mailile

PostitusPostitas testkasutaja » 15 Mär 2017, 10:02

Paistab, et see on surnud foorumikeskkond, või siiski ....

Kasutaja avatar
Exabot
Sugu: Mees

PostitusPostitas Exabot » 20 Mär 2017, 14:13

Võimalik seadistada juhtpaneelist, kui keegi vastab/tsiteerib jne sinu postitust.

Kasutaja avatar
Mikk
Kontakt:

PostitusPostitas Mikk » 26 Mär 2017, 12:41

@testkasutaja, vastuste andmine võib viibida mõned päevad, samas positiivne on see, et said omale vastuse. Nii just ongi, nagu Exabot kirjutas.

Kui ma ei eksi, siis kunagi oli reeglites ka, et oota vastest või kasuta otsingut. Võimatu on anda koheselt ja minutitega vastest.

Teistele tõlke ootajatele teadmiseks, et aeg läheb kiirelt ja 3.2 tõlkimisega ei ole veel ma isegi jõudnud alustada. Loodetavasti tõlge tuleb, kuid millal, endiselt kuupäeva ei tea, ega tahaks lubadust anda selles osas enam. Samuti ma pole jõudnud enam uuendada demonstratsioon lehte, lihtsalt kannatust ja ühel heal päeval tuleb kõik järjest. Aeg läheb meeletu kiirusega. Tuleb ka tunnistada, et olen vigu teinud nimelt sellega, et suureks puhunud phpbbeesti kommuni, lihtsam oleks olnud tõlkida ja olla phpbb.com alamkategoorias. See on andnud tunda ka kvaliteedis, kõike korraga ei saa ja võimatu hallata kogu struktuuri.

PS: phpBBeesti on ka Twitteris, kasutagem hashtagi #phpbbeesti (ja ka facebookis), kuigi see ei eelda, et tõlge kiiremini kohale jõuaks. Tõlke kallal on vaja tööd teha, et tuleks normaalne ja kasutatav välja.
Twitter @phpBBEesti | Tõlkefailide päringud ja kontakt et.translations<at>phpbbeesti.net | Lokaliseerimine @Github

Mine “3.1.x Tugifoorum”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

phpBB Eesti : Lahtiütlus